Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Zomercompetitie 2014 is gestreden

terug naar overzicht

Maandag, 10 november 2014

De laatste wedstrijd van de Zomercompetitie 2014 van HSV De Brasem - Borger is onlangs gehouden op het Noord-Willemskanaal. Alle deelnemers hebben dapper gestreden. Maar er hebben geen noemenswaardige wijzigingen voorgedaan in de stand. Kortom dhr. R. Luit staat bovenaan, gevolgd door de heren B. Hooiveld en B. van de Veen. De wedstrijdcommissie moet nog een correctie uitvoeren en maakt de officiele uitslag op de najaarsvergadering op 13 november a.s. bekend. Alvast gefeliciteerd! Volgend jaar zijn er weer nieuwe kansen!


Hier kunnen geen rechten van verleend worden. De officiele uitslag wordt door de Wedstrijdcommissie bijgehouden.