Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Tussenstand na 13 wedstrijden Zomercompetitie 2014

terug naar overzicht

Dinsdag, 21 oktober 2014

De zomercompetitie van HSV De Brasem - Borger nadert zijn einde. De voorlaatste wedstrijd laat zien dat de kaarten geschud zijn, tenzij R. Luit de volgende wedstrijd niet meedoet. Dan heeft alleen H. Hooiveld de kans om te winnen, maar dan moet hij de laatste wedstrijd wel 36 of meer punten halen. Onder in de deelnemerslijst zien we kleine verschuivingen. Een nieuwkomer W. Honebecke heeft de afgelopen 3 wedstrijden goed gevangen en hoge punten gescoord. voor het volgende jaar moeten we die in de gaten houden.

Tussenstand na 13 wedstrijden.
Aan deze uitslag zijn geen rechten te ontlenen. De wedstrijdcommissie heeft de officiƫle uitslag.