Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Tussenstand na 12 wedstrijden van zomercompetitie 2014

terug naar overzicht

Dinsdag, 7 oktober 2014

Na 12 wedstrijden te zijn gestreden gaat het spannend worden in de top. Kan R. Luit zijn positie op de 1e plek aanhouden. R. Oost is door een blank met 0 punten gezakt naar de 4e plaats. En de 2e en derde plaats worden ingenomen door H. Hooiveld en B. van de Veen. R. Luit hoeft een wedstrijd niet mee te doen en de achtervolgers kunnen beiden met maximale winst in hun vak voor een boeiende strijd worden op P1.

Tussenstand na 12 wedstrijden
N.b. hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De wedstrijdcommissie geeft de officiƫle uitslag bij prijsuitreiking.